اخبار صنعت

یک مخزن نفت با 77 میلیون لیتر بنزین در پایتخت کره جنوبی منفجر شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از کیودو، یک مخزن بزرگ نفت در منطقه گویانگ (Goyang) واقع در شمال غربی سئول پایتخت کره جنوبی عصر امروز یکشنبه منفجر شد.

21 بهمن 1397

اعلام ترکیب استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان

11 بازیکن اصلی تیم فوتبال استقلال جهت دیدار برابر نفت مسجدسلیمان در هفته معوقه و ششم لیگ برتر تعیین شدند.

18 بهمن 1397

یاری داور مصدوم: حتی دندان هایم هم درد می کرد

مولوی، یاری داوری که مصدوم گردیده بود، درباره وضعیت خودش می گوید: آنقدر درد داشتم که حتی دندان هایم هم درد می کرد. در حال حاضر از ناحیه ای که صورتم جراحت برداشته، عکس گرفته ام تا وضعیتم معین گردد.

25 دی 1397

جذب هزار نخبه علمی در دانشگاه آزاد، اعلام فراخوان 2 هفته آینده

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، محمدمهدی طهرانچی گفت: در سال تحصیلی 98-97 هزار نخبه علمی جوان برای عضویت در هیات علمی این دانشگاه جذب می شوند.

14 آذر 1397

جلسه کمیسیون فنی و حقوقی دبیرخانه شورای عالی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار گردید

اولین جلسه کمیسیون فنی و حقوقی دبیرخانه شوای عالی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، امروز سه شنبه 13 شهریور با حضور حسین تاجیک معاون حقوقی، امور مجلس و استان های سازمان میراث فرهنگی، در محل سالن فجر این سازمان برگزار گردید.

8 آذر 1397

پیشنهاد پتروشیمی ها برای سامان دادن به وضعیت بورس کالا

بورس کالا که همواره مورد انتقاد برخی فعالان عرصه پتروشیمی قرار داشت، در دو ماه گذشته به محل اعتراض شرکت های پتروشیمی تبدیل گردیده است. فعالان این حوزه بر این باورند که تقاضایی که برای محصولات پتروشیمی در بورس کالا وجود دارد واقعی نیست و از سال گذشته...

5 آذر 1397

بهادری: ویسی را پیدا نکردیم تا با او جلسه بگذاریم!

عضو هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت که جلسه او با سرمربی مستعفی این تیم برگزار نشده است.

8 آبان 1397

افزایش توزیع مرغ منجمد در آذربایجان شرقی

حسین نجاتی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی، در مصاحبه با خبرنگاران، گفت: در یک ماه گذشته 10 تن مرغ منجمد در فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای توزیع شد و این هفته، برابر مصوبه ستاد تنظیم بازار استان و با هدف رفاه حال شهروندان و تعدیل قیمت...

2 مهر 1397

22 کانون بوی نامطبوع را در مسیر منتهی به فرودگاه شناسایی کردیم

به گزارش خبرنگاران، صدرالدین علیپور رئیس مرکز محیط زیست شهرداری تهران با اشاره به اقدامات این مرکز گفت: کوشش هایی از گذشته صورت گرفته و ما نیز تمرکزمان این بود چند قدم این کوشش ها را پیش ببریم و در حقیقت ادامه روند پیشین در زمینه محیط زیست شهری باشیم.

30 مرداد 1397

توافق جدید برای تخصیص ارز و ثبت سفارش کالا در مناطق آزاد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، اکبر افتخاری با اشاره به اینکه در این ابلاغیه مسائل و مشکلات مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مد نظر قرار گرفته و تصمیماتی درباره روند ثبت سفارش کالا و چگونگی تخصیص ارز در این مناطق...

25 مرداد 1397

10 هزار ناظر کشاورزی در دهستان های کشور به کارگیری می شوند

به گزارش خبرنگاران، محمد میثم تبار روز چهارشنبه در همایش کارشناسان پهنه سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام اظهار کرد: امروزه برای استفاده بهینه از منابع آبی و خاکی باید از روش های نوین کشاورزی و آبیاری استفاده شود و نباید تنها به روش های سنتی اکتفا کرد.

22 مرداد 1397