یاری 3 هزار میلیاردی خیرین برای مدرسه سازی در یک سال اخیر

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، تهران (پانا) - سرپرست وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد یکی از دستاوردهای خیرین مدرسه ساز ساخت مدرسه است دستاورد بزرگ دیگر این افراد ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری در جامعه است.

یاری 3 هزار میلیاردی خیرین برای مدرسه سازی در یک سال اخیر

علیرضا کاظمی در نخستین همایش بین المللی تکریم خیرین مدرسه ساز خارج از کشور ضمن تشکر از همکاران خود در سازمان نوسازی مدارس کشور و جامعه خیرین مدرسه ساز اظهار کرد: قدردانی از افرادی که با فاصله های دور از سرزمین و وطن عشق به خدمت به مردم دارند مهم است بعلاوه پاسداشت این مهربانی و محبت یک فرهنگ بسیار ارزشمندی است.

وی اضافه نمود: عشق به وطن و عشق به تعلیم و تربیت و آینده این کشور در وجود خیرین موج می زند و قلبشان برای ایران می تپد. وقتی به عملکرد مجموعه خیرین کشور و مجمع خیرین و جامعه خیرین مدرسه ساز که می نگریم پرافتخارترین تشکل مردم نهاد در کشور است و بزرگترین خدمت ها را به مردم انجام داده و هیچ مدالی پرافتخارتر از آن نیست.

کاظمی بیان نمود: نزدیک به 50 درصد مدارس کشور با یاری خیرین ساخته می گردد که کار بزرگی است این افراد همپا و همراه دولت برای مردم کارهای بزرگی انجام داده اند یکی از دستاوردهای خیرین ساخت مدرسه است دستاورد بزرگ دیگر این افراد ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری در جامعه است.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: خیرین مدرسه ساز با سرمایه گذاری 3 هزار میلیارد تومان در یک سال کار ساخت مدرسه را انجام دادند که بسیار ارزشمند است این افراد با علاقه و افتخار وارد این جهت می شوند؛ تشخیص صحیح و استراتژیک برای درست استفاده کردن منابع هم از سوی خیرین مهم است و صدقه جاریه در تعلیم و تربیت برای ایران عزیز سرافرازی می آورد.

وی اشاره نمود: خیرین مدرسه ساز یک فرهنگ و تمدن را می سازند و این موضوع برای ما هم قابل اهمیت است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "یاری 3 هزار میلیاردی خیرین برای مدرسه سازی در یک سال اخیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری 3 هزار میلیاردی خیرین برای مدرسه سازی در یک سال اخیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید