کشف بیش از 2 هزار دستگاه ماینر در یک روز

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، سخنگوی صنعت برق گفت: در یک عملیات از پیش طراحی شده، بیش از 2 هزار دستگاه غیرمجاز رمزارز که در مراکز متعددی نصب شده بودند، کشف و جمع آوری شد.

کشف بیش از 2 هزار دستگاه ماینر در یک روز

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی به نقل از وزارت نیرو، مصطفی رجبی مشهدی گفت: این برنامه یکی از بزرگترین عملیات های هم زمان از پیش طراحی شده بود که با دریافت گزارش های مردمی و هماهنگی 35 شرکت توزیع نیروی برق در 26 استان، با همکاری مشترک عوامل حراستی و فنی، نیروی انتظامی و مراجع قضائی به انجام رسید.

وی اضافه کرد: در این عملیات نزدیک به 2 هزار و 100 دستگاه غیرمجاز استخراج رمزارز که در مراکز متعددی نصب شده و از برق به صورت غیرقانونی برای استخراج استفاده می کردند، کشف و جمع آوری شدند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه شناسایی این مراکز به وسیله گزارش های مردمی اجرا شده است که جای تقدیر دارد، گفت: مردم می توانند اطلاعات خود را درباره استفاده غیرمجاز از برق برای استخراج رمز ارز را در سامانه سمات ثبت نمایند تا رسیدگی گردد. اطلاعات هموطنانی که گزارش مراکز استخراج غیرمجاز رمز ارز را در این سامانه ثبت می نمایند، کاملاً محرمانه باقی می ماند.

منبع: جام جم آنلاین

به "کشف بیش از 2 هزار دستگاه ماینر در یک روز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف بیش از 2 هزار دستگاه ماینر در یک روز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید