عزیزی: چشم انداز گلف ایران المپیک 2024 است

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، رئیس فدراسیون گلف گفت: چشم انداز ما المپیک 2024 است و می خواهیم خودمان را در سطح این رقابت ها قرار دهیم.

عزیزی: چشم انداز گلف ایران المپیک 2024 است

حمید عزیزی رئیس فدراسیون گلف در گفت وگو با ، گفت: برنامه هایی را برای رشته گلف و انجمن های تابع برنامه ریزی نموده ایم و کوشش می کنیم که به صورت جامع همه رشته ها را در حوزه بانوان و آقایان ببینیم آن هم به صورت تفکیک شده، همچنین در رده های سنی هر 2 حوزه این برنامه را پیش رو خواهیم داشت، تقویم اجرایی فدراسیون را برای سال 98 تدوین نموده ایم و به استان ها ابلاغ نمودیم. اکنون هم مشغول برگزاری مسابقات به تفکیک برای همه رده های سنی بانوان و آقایان هستیم، بخشی از این مسابقات را نیز برگزار نموده ایم.

او توضیح داد: برای بانوان زیر 18 سال و بالای 18 سال 2 بار اردو تیم ملی برای هر رده سنی تشکیل دادیم و چشم اندازی که دنبال می کنیم المپیک 2024 است و برای اینکه از پیش حذف شده نباشیم، تاحدی که می توانیم خودمان را در سطح این رقابت ها قرار می دهیم و اگر هم به 2024 نرسیدیم کوشش می کنیم تا در المپیک های بعدی مدعی باشیم.

برنامه های رسیدن به المپیک را آنالیز نموده ایم

حمیدی اضافه کرد: برنامه هایی را برای رسیدن به المپیک آنالیز نموده ایم که چه ملزوماتی احتیاج است و بر همین اساس جلو می رویم. بودجه ای که از دولت می گیریم محدود است، اما بودجه ای که از منابع خصوصی دریافت می کنیم و یاری هایی که در درون فدراسیون ایجاد می گردد کار های ما را پیش می برد. توجه به همه رده های سنی و کوششی که هیئت های استانی انجام می دهند در راستای برنامه ریزی کل و جامع فدراسیون است و در مجموع در حال پیشبرد برنامه ها هستیم و از این نظر مسئله ای برای ما ایجاد نمی گردد، اما در بخش دولتی باید کوشش کنیم که بودجه ما افزایش بیابد برای این که بتوانیم برنامه های مهم تری را به اجرا بگذاریم. از تمامی کسانی که از ورزش این کشور حمایت می نمایند ممنونم و امیدوارم که بتوانیم قدمی رو به جلو برداریم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "عزیزی: چشم انداز گلف ایران المپیک 2024 است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی: چشم انداز گلف ایران المپیک 2024 است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید