احسان حدادی: شش طلای بازیهای آسیایی خواهم گرفت، دوست دارم ازدواج کنم

احسان حدادی پس از کسب چهارمین طلا در بازیهای آسیایی با وزیر ورزش دیدار کرد

احسان حدادی: شش طلای بازیهای آسیایی خواهم گرفت، دوست دارم ازدواج کنم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، احسان حدادی دارنده چهار مدال طلای بازیهای آسیایی در گفت و کو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: رفتار و محبت آقای سلطانی فر نسبت به قهرمانان ملی واقعا پدرانه و مسئولانه است و همین موضوع باعث دلگرمی است.

وی ادامه داد : وزیر ورزش از من خواست با تمام توان برای مدال طلای بازیهای المپیک کوشش کنم و گفت وزارتخانه و فدراسیون همه گونه حمایتی از شما خواهد داشت.

نایب قهرمان المپیک لندن گفت: تا المپیک 2028 که 42 ساله می شوم انگیزه حضور در میدان دارم و قول می دهم نخستین ورزشکار ایرانی باشم که شش مدال طلای بازیهای آسیایی را خواهد گرفت.

احسان حدادی درباره تقدیم مدالش به رییس جمهور گفت: همین جا اعلام کنم من به آقای روحانی رای دادم و هیچوقت از آن پشیمان نیستم و می دانم دولت و کشور در چه شرایط سختی، ورزش و قهرمانان را یاری می نمایند و برای همین ما هم در کنار مردم کشور و مسئولان برای حل مسائل ایستاده ایم.

رکوددار پرتاب دیسک آسیا گفت: تمایلی ندارم به حاشیه بروم. همه من را تمام گردیده می دانستند ولی با یاری خداوند و خانواده ام و با کوشش زیاد بازگشتم و اینکه می گویند ورزشکار پر خرجی هستم درست نیست. برای طلای المپیک و قرار دریافت در بین بزرگان دنیا باید هزینه کرد و با مربیان بزرگ کار کرد تا نتیجه بگیریم. حقوق ماهیانه من تنها یک میلیون و دویست هزار تومان است که از کمیته ملی المپیک و صندوق حمایت از قهرمانان می گیرم.

حدادی درباره نتایج کاروان ایران در بازیهای آسیایی گفت : بهترین و کیفی ترین کاروان را داشتیم و اگر تمام بازیها در جاکارتا متمرکز بود حتما در جدول مدالی صندلی بالاتری پیدا می کردیم ولی من از نتایج کاروان ایران و بخصوص دو و میدانی راضی هستم.

احسان حدادی درباره آینده و زندگی قهرمانی گفت: دوست دارم ازدواج کنم و بسیاری از قهرمانان در سن من با یاری خانواده توانسته اند موفقیت های بیشتری بدست بیاورند و شاید در آینده نزدیک این اتفاق بیفتد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "احسان حدادی: شش طلای بازیهای آسیایی خواهم گرفت، دوست دارم ازدواج کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احسان حدادی: شش طلای بازیهای آسیایی خواهم گرفت، دوست دارم ازدواج کنم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید