پیگیری مسائل تامین برق فعالان اقتصادی در اتاق بازرگانی اصفهان

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، رئیس کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب و کارگفت: در صورت ناتوانی در تامین زیرساخت های لازم برای تولید، نمی توان استقبال از صنعت و تولید و رشد سرمایه گذاری را انتظار داشت.

پیگیری مسائل تامین برق فعالان اقتصادی در اتاق بازرگانی اصفهان

به گزارش از ، غلامرضا اخوان فرید، رئیس کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب و کار در این نشست با بیان اینکه تامین برق یکی از زیرساخت های مهم مورد نیاز تولید و صنعت است، شرح داد: در صورت ناتوانی در تامین زیرساخت های لازم برای تولید، نمی توان استقبال از صنعت و تولید و رشد سرمایه گذاری را انتظار داشت.

او با تاکید بر اینکه برخی قوانین و دستورالعمل های موجود با شعار جهش تولید منافات دارد، تاکید کرد: لازم است در شرایط بحرانی موجود با کاهش فشار از روی تولیدکننده به ویژه تولیدکنندگان محصولات استراتژیک، از تعطیلی واحد ها جلوگیری کنیم.

بهنام ابراهیمی، مدیر واحد پژوهش و بررسی های اقتصادی اتاق بازرگانی اصفهان نیز در این نشست، امکان دسترسی به برق را یکی از مولفه های سنجش کسب و کار دانست و گفت: بر این اساس، با توجه به رویکرد اتاق بازرگانی در دوره نهم مبنی بر پیگیری مجدانه مسائل فعالان اقتصادی و کمک به بهبود شاخص های محیط کسب و کار؛ این موضوع را در دستور کار برنامه گفتگوی ویژه خبری قرار دادیم.

او هدف از برگزاری این نشست را طرح و پیگیری مسائل موردی اعضا در حوزه برق عنوان و ابراز امیدواری کرد با تعامل مسئولان این حوزه شاهد رفع مسائل باشیم.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه برخی قوانین و آیین نامه ها دست مدیران دستگاه های دولتی را برای کمک به رفع مسائل صاحبان تولید و صنعت بسته است، هیات مقررات زدایی را دستگاه اصلاح مقررات فراقوه ای دانست و گفت: از طریق پیگیری و طرح این نوع قوانین و آیین نامه ها در این هیات، می توان به رفع مقررات مخل محیط کسب و کار پرداخت.

در ادامه این جلسه که با حضور معاونت فروش و خدمات مشترکین، مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق استان اصفهان، مدیران دفتر خدمات مشترکین و امور دیسپاچینگ اداره برق منطقه ای استان اصفهان، معاون فروش و خدمات مشترکین حوزه تامین برق شهرستان اصفهان و همچنین، نمایندگان شش تشکل اقتصادی و 10 شرکت عضو اتاق بازرگانی برگزار شد، نمایندگان شرکت ها مسائل خود را مطرح کردند و مسئولان مربوطه نیز به پاسخگویی و پیگیری این مسائل پرداختند.

ش

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پیگیری مسائل تامین برق فعالان اقتصادی در اتاق بازرگانی اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیگیری مسائل تامین برق فعالان اقتصادی در اتاق بازرگانی اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید