ماچالا: به دنبال ادامه روند صعودی الاهلی هستیم، امید ابراهیمی: مقابل ام صلال برای پیروزی بازی می کنیم

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، سرمربی و ملی پوش ایرانی تیم فوتبال الاهلی دوحه به ارزیابی بازی این تیم در هفته چهاردهم لیگ ستارگان قطر برابر ام صلال پرداختند.

ماچالا: به دنبال ادامه روند صعودی الاهلی هستیم، امید ابراهیمی: مقابل ام صلال برای پیروزی بازی می کنیم

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی و به نقل از سایت رسمی مؤسسه لیگ ستارگان قطر، میلان ماچالا در این مورد گفت: ما دو بازی مهم دیگر برای ادامه روند صعودی مان پیشِ رو داریم و ام صلال تیمی قدرتمند با بازیکنان خوب است.

سرمربی تیم فوتبال الاهلی ادامه داد: روند خوبی را در این فصل از لیگ ستارگان قطر پیش گرفته ایم و به خوبی مهیای بازی با ام صلال می شویم. می خواهیم پیروز این دیدار باشیم و روند صعودی مان را ادامه دهیم. برای رسیدن به این هدف بازیکنان باید از اشتباهات فردی اجتناب نمایند. من هنوز هم از عملکرد برخی از بازیکنانم رضایت کافی ندارم.

امید ابراهیمی، ملی پوش ایرانی تیم الاهلی نیز درباره رویارویی با ام صلال گفت: ام صلال فوتبال خوبی را ارائه می نماید، اما الاهلی برای پیروزی بازی می نماید تا بتواند روند صعودی خود را در لیگ ستارگان قطر ادامه دهد.

وی اضافه کرد: بازی ما در تیم الاهلی گروهی است و بازیکنان تمام کوشش خود را برای پیروزی به کار می بندند تا ضمن حفظ سطح فنی به نتیجه خوبی دست یابند.

تیم الاهلی هم اکنون با 22 امتیاز رتبه پنجم جدول رده بندی 12 تیمی لیگ ستارگان قطر را در اختیار دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ماچالا: به دنبال ادامه روند صعودی الاهلی هستیم، امید ابراهیمی: مقابل ام صلال برای پیروزی بازی می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماچالا: به دنبال ادامه روند صعودی الاهلی هستیم، امید ابراهیمی: مقابل ام صلال برای پیروزی بازی می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید