خبرنگاران هفت پروژه صنعتی، تولیدی و کشاورزی در آستانه اشرفیه بهره برداری شد

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، رشت - خبرنگاران - فرماندار آستانه اشرفیه از افتتاح و بهره برداری هفت طرح صنعتی، تولیدی و کشاورزی به مناسبت دهه مبارک فجر در این شهرستان اطلاع داد.

خبرنگاران هفت پروژه صنعتی، تولیدی و کشاورزی در آستانه اشرفیه بهره برداری شد

حمید رضایی روز سه شنبه در حاشیه بهره برداری از این طرح ها به خبرنگار وبلاگ عینک سفارشی گفت : این طرح ها شامل بهره برداری از یک واحد فراوری مبل، دو واحد بسته بندی و سورتینگ چای، یک واحد فرآوری و بسته بندی بادام زمینی، یک واحد فراوری مرغ مادر به ظرفیت 30 هزار قطعه در هر دوره می باشد.

وی با اشاره به بهره برداری از دو طرح کشاورزی در این منطقه اضافه کرد: اجرای طرح تجهیز در660 هکتار اراضی کشاورزی و نیز یک طرح آبیاری کم فشار از جمله آنهاست.

رضایی در مجموع هزینه اجرای این طرح ها را 628 میلیارد و 726 میلیون ریال اعلام و توضیح داد: اجرای این طرح ها برای 84 نفر اشتغال دائم و برای 62 نفر اشتغال موقت ایجاد نموده است.

وی در ادامه گفت: همچنین به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، یک دیواره سنگ نوردی در محل سالن بوکس اداره وزش و جوانان آستانه اشرفیه به بهره برداری رسید.

برای احداث این دیواره سنگ نوردی به ارتفاع 11 متر و به عرض 4 متر، یک میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه شده است.

شهرستان آستانه اشرفیه در شرق استان گیلان واقع شده و با داشتن دو بخش مرکزی و بندرکیاشهر دارای 105 روستا و حدود 108 هزار نفر جمعیت است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران هفت پروژه صنعتی، تولیدی و کشاورزی در آستانه اشرفیه بهره برداری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران هفت پروژه صنعتی، تولیدی و کشاورزی در آستانه اشرفیه بهره برداری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید