جو هیجانی بازار سهام ادامه پیدا کرد ، قرمزپوشی یکدست بورس

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، با آغاز معاملات این هفته بازار سهام در روز یکشنبه، فرایند شاخص کل بازار سهام نزولی است و در دو روز کاری شاخص کل حدود 85 هزار واحد افت نموده و به کانال یک میلیون و 400 هزار واحد بازگشته است.

جو هیجانی بازار سهام ادامه پیدا کرد ، قرمزپوشی یکدست بورس

جو هیجانی بازار سهام باعث ایجاد صف های فروش در بازار سهام شده و این صف های فروش در حالی است که سهم های موجود در بازار سهام ارزنده هستند و با دلار زیر 20 هزار تومان معامله می شوند.

همچنین خبر لغو تحریم های تسلیحاتی پس از 10 سال نیز تاثیر مثبتی بر بازار سهام نداشت و به نوعی بازار سهام غیرقابل پیش بینی شده است و به متغییرهای تاثیرگذار از جمله قیمت دلار و و لغو تحریم ها واکنشی نشان نمی دهند.

در جریان معاملات امروز گروه های فلزات اساسی، خوردویی ها، پالایشی ها و پتروشیمی ها افت زیادی داشتند و حجم عرضه در این نمادهای به شدت زیاد بود، در مقاطعی حقوقی های بازار سهام اقدام به جمع اوری صف های فروش در نمادهای شاخص ساز کردند اما حجم عرضه به شدت زیاد بود و به نوعی زور حقوقی ها به جمع کردن صف های فروش بازار سهام نرسید.

نمادهای فملی، شتران، فولاد، کگل و شپنا نمادهایی بودند که بیشترین حمایت را داشتند اما حجم عرضه در این نمادها به شدت زیاد بود.

همچنین داوود رزاقی از احتمال بازگشایی نمادهای پالایشی در دو روز آینده اطلاع داد.

نمادهای خودرویی که در دو هفته اخیر فرایند خوبی داشتند اما الان فرایند منفی دارند و بعضی از کارشناسان معتقدند نمادهای خودرویی تاثیر زیادی بر بازار سهام دارند.

منبع: تجارت نیوز

به "جو هیجانی بازار سهام ادامه پیدا کرد ، قرمزپوشی یکدست بورس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جو هیجانی بازار سهام ادامه پیدا کرد ، قرمزپوشی یکدست بورس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید