تاریکی شب، روشنایی روز دهه فجر پخش می گردد، عاشقانه ای از دهه 50

به گزارش خبرنگاران، حجت قاسم زاده اصل کارگردان سریال تاریکی شب، روشنایی روز درباره قصه اصلی این سریال گفت: سریال تاریکی شب، روشنایی روز مناسبتی نیست و برای دهه فجر هم ساخته نشده بلکه داستانی عاشقانه دارد که به عشقی 40 ساله و ناکام مربوط است.

تاریکی شب، روشنایی روز دهه فجر پخش می گردد، عاشقانه ای از دهه 50

وی ادامه داد: بخشی از این سریال در دهه 50 می گذرد و این سوءتفاهم برای خیلی ها ایجاد گردیده که به دلیل تقارن زمان موجود در بخش هایی از این سریال در دهه 50 سریال مناسبتی است اما قصه اصلی این سریال پیرامون پیمان و عشق و وفاداری است.

این کارگردان درباره فضاهایی که در این سریال به تصویر کشیده گردیده است، نیز بیان نمود: در مورد کارهایی که برای دهه 50 ساخته می گردد متاسفانه اشتباهی وجود دارد و آن هم اینکه دوستان به اشتباه به جای نشان دادن فضای دهه 50، فضای دهه 30 و 40 را نشان می دهند. دهه 50 در تهران همان برج های سامان، میرزای شیرازی، یوسف آباد و... است که از زمان حاضر ما و دهه 90 خیلی دور نیست. ما هم در این راستا سعی کردیم فضای واقعی دهه 50 را در تاریکی شب، روشنایی روز نشان دهیم.

قاسم زاده اصل با اشاره به اینکه در تمامی سکانس های این سریال از فضاهای موجود در تهران و لوکیشن های واقعی استفاده گردیده است، بیان نمود: ما برای تصویربرداری این سریال به شهرک سینمایی نرفتیم. بخشی از لوکیشن های خیابانی را دکور زدیم و فضاهایی که ماشین های امروزی در خیابان ها بودند و المان های امروز تهران را با تکنیک های کامپیوتری حذف کردیم.

این کارگردان در سرانجام درباره زمان پخش این سریال گفت: مدتی است که کار آماده پخش است و تحویل سیمافیلم دادیم و مدیران باید تصمیم بگیرند که چه زمانی پخش گردد، اما آخرین خبری که به ما دادند این بوده است که در دهه فجر سال جاری پخش خواهد شد.

فرهاد قائمیان، سام کبودوند، سیدمهرداد ضیایی، فرزین صابونی، احسان امانی، مائده طهماسبی، بهاران بنی احمدی، بهرام ابراهیمی، روزبه حصاری، مهرداد ضیایی، ناصر ممدوح، پرویز پورحسینی و امیرحسین مدرس از بازیگران این سریال هستند.

تاریکی شب روشنایی روز داستان زندگی بهنام طریقت است که جریان روزمره حیاتش از مدار عادی خارج می گردد. او مجبور است جواب چرایی مسائل امروزش را در گذشته پیدا کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تاریکی شب، روشنایی روز دهه فجر پخش می گردد، عاشقانه ای از دهه 50" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاریکی شب، روشنایی روز دهه فجر پخش می گردد، عاشقانه ای از دهه 50"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید