6 فیلم استرالیایی که در تهران به نمایش در می آیند

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، هفته فیلم استرالیا- تهران از 13 تا 17 مهرماه در خانه هنرمندان ایران برگزار و 6 فیلم از این کشور نمایش داده می گردد.

6 فیلم استرالیایی که در تهران به نمایش در می آیند

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، در اولین روز این هفته فیلم کشور دلپذیر با حضور کارگردان این فیلم وارویک تورنِتون در ساعت 19 نمایش داده می گردد؛ این فیلم در سال 2017 برنده جایزه بهترین فیلم جشنواره آسیاپاسیفیک شد.

روز دوم این هفته یعنی 14 مهرماه نیز فیلمی با عنوان محافظان آواز در ساعت 19 روی پرده می رود. فیلمساز آن زن جوانی است که فیلم را در سال 2017 ساخته است. این فیلم مستندی درباره چند زن بومی استرالیایی است که قصد دارند نواهای باستانی کشور خود را احیا نمایند.

اون من نیستم سومین فیلم این هفته روز یکشنبه 15 مهرماه ساعت 19 نمایش داده می گردد. این فیلم نیز یک فیلم کمدی است که در سال 2016 ساخته گردیده است.

گریگوری اِردِشتین کارگردان فیلم در جشنواره های بسیاری درخشید و به نوعی شهرتش را مدیون این فیلم است.

نمایش فیلم آخرین تاکس به مقصد داروین مربوط به برنامه روز دوشنبه 16 مهر ماه است. جزمی سیمز این فیلم را در سال 2015 ساخته است که 6 جایزه بین المللی کسب نموده است و بیش از 20 بار در جشنواره های مختلف نامزد دریافت جوایز بین المللی بوده است.

در این هفته، فیلمی هم از فرشید اخلاقی پور فیلمساز دو رگه ایرانی- استرالیا به نمایش گذاشته می گردد. فیلم از موسیقی تا سکوت محصول سال 2018 است. روایت فیلمساز از فیلمش این طور است: فیلم درباره مردی است که شغل نامتعارفی دارد. او به مردم یاری می نماید تا بمیرند...

سامسون و دلیله آخرین فیلم استرالیایی است که در خانه هنرمندان ایران در این هفته فیلم به نمایش درمی آید. کارگردان این اثر نیز وارویک تورنتون است که در جشنواره کن سال 2009 برنده دوربین طلایی شد و در همان سال از جشنواره آسیا پاسیفیک، جایزه بهترین فیلم را دریافت کرد.

نقد و گفت وگو این فیلم ها با حضور امیر پوریا در روز سه شنبه 17 مهرماه ساعت 21 برگزار می گردد.

ظرفیت برای تماشای فیلم ها محدود است و مخاطبان علاقمند باید برای حضور در خانه هنرمندان و تماشای آنها ثبت نام نمایند.

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، هفته فیلم استرالیا- تهران به مناسبت پنجاهمین سالگرد روابط دیپلماتیک دو کشور برگزار گردیده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "6 فیلم استرالیایی که در تهران به نمایش در می آیند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6 فیلم استرالیایی که در تهران به نمایش در می آیند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید