امنیت و آرامش حاکم بر استان مدیون حمایت های دستگاه قضایی است

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، خبرنگاران/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به وجود فضای مناسب برای سرمایه گذاری در استان، از حمایت های دستگاه قضایی در این خصوص قدردانی کرد و گفت: امنیت و احساس امنیت حاکم در استان، پایه و اساس همه فعالیت ها در بخش های مختلف است.

امنیت و آرامش حاکم بر استان مدیون حمایت های دستگاه قضایی است

محمدرضا پورمحمدی در ملاقات مسئولان قضایی استان با وی به مناسبت هفته دولت، اظهار کرد: همه دستاوردها و موفقیت های دولت در سایه امنیت و آرامش حاکم بر جامعه به دست آمده و این امنیت، مدیون همدلی و تعامل بین همه بخش ها بویژه همکاری دستگاه قضایی است.

وی اضافه نمود: در سال گذشته به رغم مسائل ناشی از تحریم های مالی، صادرات استان در سال گذشته 50 درصد افزایش یافته و یکصد واحد فراوریی به چرخه فراوری بازگشته اند که دستگاه قضایی در این زمینه نقش بزرگی داشته است.

وی با بیان این که فضای کلی استان در جهت حمایت از سرمایه گذاری است، اضافه نمود: در حال حاضر هیچ مانع جدی بر سر راه سرمایه گذاری در استان وجود ندارد و دستگاه قضایی نیز پشتیبان فعالیت های مالی در استان است.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین از همراهی و تعامل دستگاه قضایی در بحث مدیریت بیماری کرونا قدردانی کرد و گفت: در حوزه های مختلف برای برداشتن موانع از همکاری و حمایت دستگاه قضایی بهره برده ایم که شایسته قدردانی است.

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی هم در این ملاقات با تبریک هفته دولت، از کوشش های استاندار و سایر مسئولان اجرایی استان در راستای تأمین امنیت استان قدردانی کرد.

موسی خلیل اللهی با اشاره به گزارش های مراجع ذی ربط مبنی بر اینکه آذربایجان شرقی از امن ترین استان های کشور است، گفت: این امنیت در سایه همراهی مردم و تدبیر کارگزاران و کوششگران عرصه امنیت به دست آمده است.

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، وی همچنین با تأکید بر اینکه با وحدت مردم و مسئولان از مسائل کنونی عبور خواهیم کرد، اضافه نمود: دستگاه قضایی استان کماکان در راستای تأمین امنیت و حمایت از فضای فراوری و سرمایه گذاری در کنار دستگاه های اجرایی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "امنیت و آرامش حاکم بر استان مدیون حمایت های دستگاه قضایی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امنیت و آرامش حاکم بر استان مدیون حمایت های دستگاه قضایی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید