13 هزار کاربر فیس بوک به مشکل برخوردند ، گزارش هایی پراکنده از اختلال در واتس اپ و اینستاگرام

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، به نظر می رسد بیش از سیزده هزار کاربر فیس بوک با مشکل بارگذاری اطلاعات خود، به روز رسانی صفحات و مراجعه به بخش های مختلف فیس بوک رو به رو شده اند.

13 هزار کاربر فیس بوک به مشکل برخوردند ، گزارش هایی پراکنده از اختلال در واتس اپ و اینستاگرام

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این نخستین باری نیست که کاربران فیس بوک با مسائلی در زمینه باز کردن و به روزرسانی صفحات مختلف رو به رو می شوند.

این اختلال از روز گذشته و حدود ساعت 2:30 دقیقه بعداز ظهر به وقت محلی شروع شده است و بسیاری را حداقل برای مدت زمان 15 دقیقه درگیر خود نموده است. پس از مدت کوتاهی، بسیاری از کاربران گزارش دادند که فیس بوک آنان ناگهان دچار اختلالی موقت شده است.

افزون بر این با توجه به این که شرکت فیس بوک شرکت مادر اینستاگرام و واتس اپ نیز محسوب می گردد حدود یک هزار بازدید کننده نیز گزارش هایی پراکنده از مسائل به روزرسانی این دو اپ پیغام رسان منتشر نموده اند. پس از این گزارش ها بود که فیس بوک بیانیه ای منتشر کرد و نوشت: از روز گذشته، یک مسئله فنی موجب شد بعضی از مردم در دسترسی به فیس بوک و مسنجر را از دست بدهند. ما به سرعت این مسئله را برای همه حل کردیم و از هرگونه ناراحتی پیش آمده پوزش می خواهیم.

منبع: انتخاب

به "13 هزار کاربر فیس بوک به مشکل برخوردند ، گزارش هایی پراکنده از اختلال در واتس اپ و اینستاگرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "13 هزار کاربر فیس بوک به مشکل برخوردند ، گزارش هایی پراکنده از اختلال در واتس اپ و اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید