کشف 33 تن انواع مواد مخدر در خراسان جنوبی

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، حسنی مقدم دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال بیش از 33 تن انواع مواد مخدر در استان کشف شده است.

کشف 33 تن انواع مواد مخدر در خراسان جنوبی

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش از ، حسنی مقدم دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال بیش از 33 تن انواع مواد مخدر در استان کشف شده است که نسبت به مدت مشابه پارسال 85 درصد رشد داشته است.

او افزود: با وجود مسائل موجود، کمبود امکانات و تجهیزات مقابله ای، وجود شرایط خاص اقلیمی و مرز های طولانی با تلاش نیرو های امنیتی و مقابله ای ورود مواد مخدر از مرز های استان در سطح بسیار پایینی قرار گرفته است.

حسنی مقدم اظهار کرد: در جهت بروز کردن تجهیزات مقابله ای مبارزه با مواد مخدر تلاش های زیادی اجرا شده است که امیدواریم با جذب اعتبارات لازم، بروز رسانی امکانات پلیس و ایستگاه های بازرسی محقق شود.

سرهنگ فرشید فرمانده انتظامی خراسان جنوبی نیز شرح داد: اقدامات مقابله ای در راه مبارزه با مواد مخدر ضامن ارتقای سلامت جامعه است و امنیت و آرامش را برای شهروندان به دنبال خواهد داشت.

او ادامه داد: داشتن نگاه امنیتی به آسیب های اجتماعی حاصل از حمل و مصرف مواد مخدر، پلیس را برای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ مصمم تر کرده است.

ی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کشف 33 تن انواع مواد مخدر در خراسان جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 33 تن انواع مواد مخدر در خراسان جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید