پیش بینی بارش برف و باران ، تهران بارانی می گردد

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، سازمان هواشناسی ضمن هشدار نسبت به وقوع آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها و مسیل ها در 4 استان کشور بیان کرد: بارش باران و برف تا روز چهارشنبه 24 بهمن ماه در کشور ادامه خواهد داشت.

پیش بینی بارش برف و باران ، تهران بارانی می گردد

تسنیم نوشت: با ورود سامانه بارشی به کشور امروز نیمه غربی تحت تاثیر بارش برف و باران قرار گرفته و این بارش ها در مناطق جنوب و جنوب برق همراه با وزش باد و رعد و برق خواهد بود.

این سامانه بارشی به تدریج برای شرق سواحل دریای خزر و شمال شرق و شرق بارش های پراکنده خواهد داشت. بیشترین بارش امروز برای غرب و جنوب غرب در استان های، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کردستان، کرمانشاه، ایلام، کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان خواهد بود. فعالیت بخش های شمالی این سامانه بارشی به سواحل دریای خزر و شمال شرق محدود و از کشور خارج می گردد.

فردا با تقویت جریانات مرطوب جنوبی روی جنوب کشور علاوه بر تداوم بارش ها در جنوب غرب و دامنه های زاگرس مرکزی، شدت بارش ها در استان های فارس، بوشهر، هرمزگان و کرمان خواهد بود. از این رو احتمال آب گرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها و مسیل ها وجود خواهد داشت.

روز دوشنبه بیشتر مناطق کشور بارش خواهند داشت و روز سه شنبه به تدریج از غرب از میزان ابرها کاسته شده و سامانه بارشی چهارشنبه شب از شرق کشور خارج می گردد.

تهران امروز بارش های پراکنده خواهد داشت و از اوایل امشب بارش های باران و برف در پایتخت شروع می گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "پیش بینی بارش برف و باران ، تهران بارانی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی بارش برف و باران ، تهران بارانی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید