نوراللهی و قائدی در ترکیب اصلی شباب الاهلی مقابل شارجه، مهدی علی: باید به دو بازیکن تازه ایرانی فرصت بدهیم

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، تیم فوتبال شباب الاهلی امارات امشب در آخرین بازی از هفته چهارم لیگ این کشور برابر شارجه قرار می گیرد که به تازگی با شکست مقابل الوحده از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حذف شد.

نوراللهی و قائدی در ترکیب اصلی شباب الاهلی مقابل شارجه، مهدی علی: باید به دو بازیکن تازه ایرانی فرصت بدهیم

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، به نوشته روزنامه البیان امارات؛ هر دو تیم در این بازی در پی مداوای جراحات بازی های گذشته خودشان خواهند بود. شباب الاهلی برای جبران نتیجه تساوی برابر العروبه در هفته قبلی کوشش می نماید و الشارجه در پی جبران شکست در مسابقات آسیایی خواهد بود.

در گزارش پیش بازی البیان مهدی قائدی و احمد نوراللهی در ترکیب اصلی شباب الاهلی مقابل شارجه قرار گرفته اند ، خصوصا با توجه به اینکه این تیم سه بازیکن اصلی خودش را هم به علت محرومیت و مصدومیت در اختیار ندارد.

شباب الاهلی در سه هفته ابتدایی رقابت ها دو پیروزی و یک تساوی به دست آورد و در این مسابقه حساس برای کسب سومین پیروزی خودش کوشش خواهد نمود.

مهدی علی سرمربی تیم فوتبال شباب الاهلی در نشست خبری قبل از مسابقه پیرامون دو بازیکن ایرانی تازه تیمش گفت: لیگ به تازگی شروع شده و همه تیم ها تغییراتی در ترکیب خودشان داشته اند. در مورد دو بازیکنی که به تازگی به جمع ما اضافه شده اند باید کمی صبر کنیم و نمی توان به زودی در مورد آنها قضاوت کرد خصوصا با توجه به اینکه مدتی کوتاهی است که در کنار ما حضور دارند و پیش از این تیم ملی کشورشان را همراهی می کردند. امیدوارم این دو بازیکن نیروی مضاعفی برای تیم ما باشند و بتوانند در مسابقات آینده تاثیرگذار ظاهر شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نوراللهی و قائدی در ترکیب اصلی شباب الاهلی مقابل شارجه، مهدی علی: باید به دو بازیکن تازه ایرانی فرصت بدهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوراللهی و قائدی در ترکیب اصلی شباب الاهلی مقابل شارجه، مهدی علی: باید به دو بازیکن تازه ایرانی فرصت بدهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید