حرکت انسان محبت آمیز هافبک اینتر برای یاری به مهاجران

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، آنتونیو کاندروا، هافبک باشگاه اینتر میلان ایتالیا هزینه غذای یک دختر فقیر از خانواده ای مهاجر را به عهده گرفت.

حرکت انسان محبت آمیز هافبک اینتر برای یاری به مهاجران

حرکت انسان محبت آمیز هافبک اینتر برای یاری به مهاجران

آنتونیو کاندروا، هافبک باشگاه اینترمیلان هزینه غذای یک دختر فقیر از خانواده ای مهاجر را به عهده گرفت. این دختر بجای غذای عادی مدرسه تن ماهی و تُردک گرفته بود.

رسانه های ایتالیا می گویند وقتی که این دختر دید غذای مدرسه اش تغییر نموده اشک از چشمانش سرازیر شد. او در یک مدرسه ابتدایی در نزدیکی ورونا تحصیل می نماید. کاندروا به شهردار مینربه در 35 کیلومتری ورونا گفت: من آماده ام به والدین این دختر برای پرداخت هزینه رستوران مدرسه یاری کنم.

داستان این دختر وقتی سر و صدا کرد که تعیین شد شهردار از سیاستمداران ایتالیایی مخالفان مهاجرت است، سیاستمدارانی که برجسته ترین نماینده شان متئو سالوینی، وزیر کشور ایتالیا است. آندره آ جیراردی، شهردار مینربه، تبدیل شدن غذای دختر به تن ماهی و تردک را کاری دانست صرفا برای برخورد درست با خانواده هایی که مرتب به رستوران مدرسه پول می دهند.

حزب میانه رو چپ دموکراتیک مسئولان را متهم به تبعیض نموده است. طبق گزارش ها غذای سایر دانش آموزان پاستا (ماکارونی) به اضافه یک غذای دیگر بوده در حالی که این دختر فقط تن ماهی و تردک دریافت نموده.

با انتشار گسترده داستان این دختر در شبکه های اجتماعی ایتالیا ادعاهایی مطرح شده که با بچه های مهاجر دیگری هم رفتارهای مشابهی می گردد.

به نوشته روزنامه رپوبلیکا در برخی موارد معلم ها غذای خودشان را به دانش آموزانی می دهند که والدینشان توانایی پرداخت هزینه غذای مدرسه را ندارند. شهردار جیراردی به روزنامه کوریره دلا سرا گفته: ما به 30 خانواده در آن مدرسه یاری می کنیم.ما با والدین تنگدستی روبرو هستیم که از پس هزینه ها برنمی آیند بنابراین ما تصمیم گرفتیم برخی چیزها را تغییر دهیم. نمی خواستیم به این نقطه برسیم ولی این خطر وجود داشت که نتوانیم برای خانواده هایی که مرتب پول می دهند، غذا تهیه کنیم.

منبع: ایران ورزشی

به "حرکت انسان محبت آمیز هافبک اینتر برای یاری به مهاجران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرکت انسان محبت آمیز هافبک اینتر برای یاری به مهاجران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید