عقب نشینی دوباره آموزشگاه ، برندگان اسکار برای اهدای جایزه دعوت شدند

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، فرهنگستان علوم و هنرهای سینما (اسکار) از برنامه پیشین خود عقب نشینی و اعلام نمود بر اساس همان سنت قدیمی از برندگان دوره گذشته برای اهدای جوایز برندگان اسکار 2019 دعوت می نماید.

عقب نشینی دوباره آموزشگاه ، برندگان اسکار برای اهدای جایزه دعوت شدند

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی به نقل از گاردین، پس از آنکه آموزشگاه اسکار تصمیم گرفت برای افزایش میزان بینندگان تلویزیونی مراسم سال 2019 از چهره های تازه تر برای اهدای جوایز دعوت کند، بعضی برندگان دوره پیشین نارضایتی شدید خود را از این اقدام آشکار کردند؛ از جمله آلیسن جینی که برای من، تونیا برنده اسکار بازیگر نقش مکمل شده بود. او در شبکه های اجتماعی با عبارت قلبم شکست به این اقدام واکنش نشان داد؛ پستی که حالا دیگر حذف شده است.

حالا بر اساس تصمیم تازه مدیران آموزشگاه اسکار هر چهار برنده رشته های بازیگری نودمین دوره اسکار روز 24 فوریه برای اهدای جوایز به دالبی تیه تر می آیند. گری اولدمن (بهترین بازیگر مرد برای ایفای نقش چرچیل در تاریک ترین ساعت)، فرانسیس مکدورمند (بهترین بازیگر زن برای بازی در سه بیلبورد بیرون ابینگ، میزوری)، آلیسن جنی و سم راک ول (بهترین بازیگر مرد مکمل برای بازی در سه بیلبورد...) جزو اهداکنندگان جوایز اسکار سال جاری هستند.

آموزشگاه اسکار زیر فشارهای فزاینده شبکه تلویزیونی ABC چند راه چاره برای افزایش تعداد بینندگان مراسم در نظر گرفته بود. هر چند خیلی زود از برنامه جنجالی خود برای اهدای یک جایزه تازه در بخش محبوب ترین فیلم عقب نشینی کرد. ضمن اینکه معرفی کوین هارت برای اجرای مراسم با واکنش های بسیار تند در شبکه های اجتماعی روبرو شد و این بازیگر رنگین پوست عطای حضور روی صحنه دالبی تیه تر را به لقایش بخشید.

یکی دیگر از برنامه های شگفت انگیز و غافلگیرکننده مدیران آموزشگاه دعوت از دواین جانسن ملقب به راک برای اجرای نود و یکمین دوره مراسم اهدای جوایز اسکار بود که ظاهرا ناکام ماند. این بازیگر عضلانی چندی پیش افشا کرد پیش از مطرح شدن نام هارت از او برای اجرای مراسم دعوت شده بود و قصد داشت سرگرم کننده ترین برنامه ممکن را اجرا کند که به دلیل داشتن تعهد برای بازی در دنباله جومانجی: به جنگل خوش آمدید نتوانست آن را به پایان برساند.

مراسم اهدای جوایز اسکار 2019 روز 24 فوریه در دالبی تیه تر هالیوود در لس آنجلس برگزار می گردد و برای نخستین بار در 30 سال اخیر یک مجری ثابت برای آن در نظر گرفته نشده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "عقب نشینی دوباره آموزشگاه ، برندگان اسکار برای اهدای جایزه دعوت شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عقب نشینی دوباره آموزشگاه ، برندگان اسکار برای اهدای جایزه دعوت شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید