رئیس سابق ستاد انتخاباتی ترامپ به چهار سال زندان محکوم شد

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، تهران - خبرنگاران - یک قاضی فدرال در ایالت ویرجینیا آمریکا پال مانافورت رئیس سابق ستاد انتخاباتی ترامپ را به دلیل تخلفات اقتصادی به 47 ماه زندان محکوم کرد.

رئیس سابق ستاد انتخاباتی ترامپ به چهار سال زندان محکوم شد

به گزارش آدینه وبلاگ عینک سفارشی به نقل از تارنمای هیل، طبق قانون، مانافورت با 19 سال و نیم تا 24 سال زندان روبرو بود اما وکلای وی از قاضی درخواست نموده بودند تا به دلیل سن، وضعیت جسمی او و همکاری اش با مقامات محکومیت ملایمی در نظر برگیرد.

مانافورت در ماه آوریل آینده 70 ساله می گردد. وی در ماه اوت گذشته به هشت مورد تخلف متهم شده بود که شامل پنج مورد خوداظهاری اشتباه اقتصادیاتی، دو مورد کلاهبرداری بانکی و یک مورد عدم اعلام حساب بانکی اش در بانک خارجی بود.

تخلفات اقتصادی مانافورت در جریان تحقیقات رابرت مولر بازپرس ویژه پرونده دخالت روسیه در انتخابات 2016 آمریکا آشکار شد. اما مقام های آمریکایی گفته اند که اتهامات وی ارتباطی به دخالت روسیه در انتخابات ندارد.

قرار است مانافورت چهارشنبه آینده در واشنگتن دی.سی در یک پرونده دیگر نیز به اتهام توطئه علیه آمریکا و کوشش برای کارشکنی در اجرای عدالت محاکمه گردد. او در این پرونده با حکم 10 سال زندان روبرو است.

در صورتی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا تصمیم بگیرد می تواند مانافورت را عفو کند. اما هنوز معین نیست آیا ترامپ چنین تصمیمی خواهد گرفت یا نه.

شبک**9423**1908

منبع: ایرنا

به "رئیس سابق ستاد انتخاباتی ترامپ به چهار سال زندان محکوم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس سابق ستاد انتخاباتی ترامپ به چهار سال زندان محکوم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید