دستگیری فردی که با پوست مار برای عمران خان صندل می ساخت

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، انتشار گسترده تصاویری از ساخته شدن صندل با پوست مار برای لباس عید فطر عمران خان واکنش های بسیاری را در پی داشت ولی سازمان حیات وحش پاکستان این کفاش را دستگیر کرد.

دستگیری فردی که با پوست مار برای عمران خان صندل می ساخت

به گزارش دفتر منطقه ای وبلاگ عینک سفارشی به نقل از داون نیوز، سازمان حیات وحش پاکستان کفاشی را که مشغول ساختن یک صندل از پوست مار برای عمران خان بود دستگیر کردند.

این فرد مدعی شده است: پوست مار از آمریکا توسط یکی از نزدیکان نخست وزیر پاکستان برای او فرستاده شده تا جایگاه از آن تهیه گردد و عمران خان آن را در روز عید فطر استفاده کند.

مسئولین سازمان حیات وحش پاکستان می گویند: ادعاهای این فرد غیر قابل قبول است زیرا اگر پوست مار از آمریکا فرستاده شده باشد باید تعیین گردد که از کدام فرودگاه وارد کشور شده چه کسی آن را آورده و چرا مسئولین فرودگاه نتوانسته اند آن را شناسایی نمایند.

در گزارش این سازمان آمده است: احتمال این که کفاش مورد نظر صرفا برای شهرت چنین حرف هایی را زده باشد نیز وجود دارد.

در حال حاضر مسئولین سازمان حیات وحش پاکستان در حال آنالیز و آزمایش جنس صندل ها هستند تا تعیین گردد که از پوست مار تهیه شده است و در صورت تائید نوع و گونه این مار نیز تعیین گردد.

سازمان حیات وحش پاکستان به جرم استفاده غیرقانونی از پوست حیوانات مغازه فرد مذکور را بسته و او را بازداشت نموده است.

این در حالی است که از روز گذشته تصاویر مربوط به ساخته شدن یک صندل از جنس پوست مار برای نخست وزیر پاکستان به سرعت در فضای مجازی منتشر شده و واکنش های مختلفی را در پی داشت.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دستگیری فردی که با پوست مار برای عمران خان صندل می ساخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری فردی که با پوست مار برای عمران خان صندل می ساخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید