برگزاری نخستین جشنواره ملی عکس آئین های نوروزی در کرمانشاه

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، مهدی عبدالمالکی در تبادل نظر با خبرنگاران، با اعلام این خبر گفت: هدف از برگزاری این جشنواره ترویج عکاسی شهری با تاکید بر حفظ هویت نوروز در کرمانشاه و به تصویر کشیدن آداب و رسومِ نوروزی کرمانشاه در برهه های زمانی مختلف است.

برگزاری نخستین جشنواره ملی عکس آئین های نوروزی در کرمانشاه

به گفته عبدالمالکی، در نخستین جشنواره ملی عکس آئین های نوروزی، زیبایی های نوروز در کرمانشاه، اماکن تاریخی و گردشگری کرمانشاه، نوروز در میان قومیت های مختلف کرمانشاه، آداب و رسوم مردم این دیار، مناسبت های نوروزی و مهمانان نوروزی کرمانشاه موضوع قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه جشنواره عکاسی مذکور در دو بخش موبایلی و حرفه ای برگزار می گردد، اضافه نمود: افراد شرکت نماینده می توانند به وسیله عضویت در کانال گهواره تمدن، یا ثبت نام اینترنتی یا ارسال عکس ها در قالب ایمیل در جشنواره حضور یابند.

عبدالمالکی آخرین مهلت ارسال تصاویر را شانزدهم فروردین بیان کرد و گفت: همچنین داوری این تصاویر طی روزهای 29 و 30 جاری انجام خواهد شد و آثار برگزیده نیز در مراسم اختتامیه نیمه نخست اردیبهشت تقدیر می شوند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه تصاویر باید از محدوده جغرافیایی کرمانشاه گرفته گردد، گفت: عکاسان می توانند در هر دو بخش جشنواره شرکت نمایند و نسبت به ارسال حداکثر پنج فریم عکس رنگی یا سیاه و سفید اقدام نمایند.

به گفته عبدالمالکی جوایز جشنواره مذکور در بخش موبایلی 700 هزار تومان، 600 هزارتومان و 500 هزار تومان به نفرات اول تا سوم و در بخش حرفه ای یک میلیون تومان، 900 هزار تومان و 800 هزار تومان است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برگزاری نخستین جشنواره ملی عکس آئین های نوروزی در کرمانشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نخستین جشنواره ملی عکس آئین های نوروزی در کرمانشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید