آمار های جالب از کاربران اینستاگرام: 68 درصد آنها را زنان تشکیل می دهند ، 77.6 درصد آمریکایی اند ، 59 درصد، بین 18 تا 29 سال دارند

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، تعداد کاربران اینستاگرام که یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در دنیا به شمار می رود، یکی از شاخصه های مهمی است که موفقیت و محبوبیت آن را نشان می دهد.

آمار های جالب از کاربران اینستاگرام: 68 درصد آنها را زنان تشکیل می دهند ، 77.6 درصد آمریکایی اند ، 59 درصد، بین 18 تا 29 سال دارند

به گزارش ایسنا، شاید شما نیز جزو کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام باشید و از خدمات و قابلیت های آن بهره مند باشید، اما جالب است بدانید که تعداد زیادی از افراد در دنیا عضو اینستاگرام نبوده و هیچ علاقه ای نیز به عضویت در آن ندارند.

حالا گزارشی که در وب سایت mnicoreagency آمده است، آمار های جالبی از شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر و ارائه نموده است که شاید برای بسیاری از علاقمندان به شبکه های اجتماعی مورد توجه باشد.

68 درصد از کاربران اینستاگرام را زنان تشکیل می دهند.

77.6 درصد از کاربران اینستاگرام اهل ایالات متحده آمریکا هستند.

32 درصد از کاربران اینترنت، در اینستاگرام عضویت دارند.

59 درصد از کاربران و اعضای اینستاگرام در میانگین سنی 18 تا 29 سال قرار دارند.

33 درصد از کاربران و اعضای اینستاگرام در میانگین سنی 30 تا 49 سال قرار گرفته است.

38 درصد از کاربران اینترنت زن بوده و 26 درصد از آن ها نیز مرد هستند.

72 درصد از نوجوانان زیر 18 سال از اینستاگرام استفاده می نمایند.

اینستاگرام 71 درصد از فعالیت های تجاری ایالات متحده آمریکا را تشکیل داده است.

تعداد کاربران زن در برزیل بیشتر از سایر کشور های دنیا است.

درآمد اینفلوئنسر های اینستاگرام برای انتشار پست های خود، تا 100 هزار دلار نیز تخمین زده و اعلام شده است. پست هایی که حاوی موقعیت جغرافیایی / لوکیشن و یا هشتگ هستند، 79 درصد بیشتر لایک می شوند.

منبع: انتخاب

به "آمار های جالب از کاربران اینستاگرام: 68 درصد آنها را زنان تشکیل می دهند ، 77.6 درصد آمریکایی اند ، 59 درصد، بین 18 تا 29 سال دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار های جالب از کاربران اینستاگرام: 68 درصد آنها را زنان تشکیل می دهند ، 77.6 درصد آمریکایی اند ، 59 درصد، بین 18 تا 29 سال دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید