پاتوسی در گفت وگو با خبرنگاران: مدیران استقلال به باشگاه قبلی ام گفتند مرا نمی خواهند!، آنها دو رو هستند

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، آیاندا پاتوسی، هافبک فصل گذشته استقلال گفت: مدیران استقلال دو رو هستند و به طرفداران القا می نمایند که به آنها خیانت نموده ام.

پاتوسی در گفت وگو با خبرنگاران: مدیران استقلال به باشگاه قبلی ام گفتند مرا نمی خواهند!، آنها دو رو هستند

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ عینک سفارشی، مسئولان استقلال بارها تأکید نموده بودند که آیاندا پاتوسی هافبک آفریقای جنوبی این تیم یک سال دیگر قرارداد دارد و فصل آینده در استقلال می ماند. امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال که بارها چنین وعده ای را به طرفداران داده بود، دو شب پیش پس از خاتمه جلسه هئیت مدیره استقلال در جمع وبلاگ عینک سفارشی گفت: همانطور که گفته بودیم پاتوسی یک سال دیگر با ما قرارداد دارد اما باید مبلغ رضایتنامه این بازیکن را می پرداختیم. در کوشش هستیم که این کار را انجام دهیم تا پاتوسی در فصل آینده نیز در استقلال باشد. هیئت مدیره در کوشش است که مبلغ پول پاتوسی تهیه گردد تا از وجود او برای فصل آینده استفاده کنیم.

صحبت های مدیرعامل استقلال این است که در کوشش بوده تا پاتوسی را حفظ نمایند اما خبر رسیده که پاتوسی در حال توافق با باشگاه بنی یاس امارات است، باشگاهی که وینفرد شفر سرمربی پیشین استقلال را در اختیار دارد. از طرفی، در تاریخی که باشگاه استقلال مهلت داشته از بند خرید این بازیکن برای تمدید قرارداد پاتوسی استفاده کند، گذشته و کار سختی برای رقابت با باشگاه های دارد که خواستار پاتوسی هستند.

پاتوسی در گفت وگو با وبلاگ عینک سفارشی، درباره حرف و حدیث های به وجود آمده درباره تمدید قراردادش با استقلال گفت: در استقلال افراد دو رویی وجود دارند و این تنها چیزی است که می توانم بگویم. آنها می دانستند باید قراردادی که با کیپ تاون (تیم قبلی بازیکن) بسته بودند را قطعی می کردند اما این کار را نکردند.

وی اضافه نمود: آنها (مسئولان استقلال) نامه ای به کیپ تاون فرستاده و گفته بودند من را نمی خواهند! جالب است که اکنون به طرفداران می گویند که من به آنها خیانت نموده ام اما خودشان خیلی خوب می دانند حقیقت چیست. از طرفداران استقلال عذرخواهی می کنم اما حقایق برای آنها به زودی معین می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پاتوسی در گفت وگو با خبرنگاران: مدیران استقلال به باشگاه قبلی ام گفتند مرا نمی خواهند!، آنها دو رو هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاتوسی در گفت وگو با خبرنگاران: مدیران استقلال به باشگاه قبلی ام گفتند مرا نمی خواهند!، آنها دو رو هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید