واران: تغییر؟ فعلا نیازی نیست، در رئال می مانم

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، مدافع فرانسوی رئال شایعات مربوط به جدایی اش از این تیم در انتها فصل را تکذیب کرد.

واران: تغییر؟ فعلا نیازی نیست، در رئال می مانم

واران: تغییر؟ فعلا نیازی نیست، در رئال می مانم

رافائل واران شایعاتی که درباره جدایی اش از رئال مادرید منتشر شده است را تکذیب کرد. در یکی دو ماه گذشته اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه مدافع میان فرانسوی رئال مادرید پس از فصل مأیوس کننده ای که در این تیم سپری کرد، میخواهد چالشی جدید را تجربه کند و حتی بازگشت هموطنش زین الدین زیدان هم نتوانسته او را به ماندن در سانتیاگو برنابئو متقاعد کند.

وی در یک مصاحبه اختصاصی با نشریه مارکای اسپانیا گفت: من خودم را نسبت به رئال مادرید مسئول می دانم. من کاپیتان چهارم تیم هستم. هشت سال است که اینجا بازی می کنم. فرایندی که ما در آن قرار داریم کاملاً طبیعی است. من نیازی به تغییر در چیزی که هستم نمی بینم و به بازیکنان جوان هم توصیه هایی می کنم.

واران اضافه نمود: من از پذیرش مسئولیت واهمه ندارم و از قبول نقش که سرمربی یا باشگاه به من می دهد نمی ترسم. من از ایفای نقش به عنوان مهره ای مهم و تأثیرگذار برای تیم فراری نیستم. همواره اینگونه بوده ام و باز هم به همین شیوه به کارم ادامه خواهم داد.

واران 26 ساله سال 2011 از تیم لن فرانسه به رئال مادرید پیوست و در این مدت 276 بازی در تمام رقابت ها برای کهکشانی ها انجام داده و 12 گل هم زده است. او تا سال 2022 با رئال مادرید قرارداد دارد.

منبع: ایران ورزشی

به "واران: تغییر؟ فعلا نیازی نیست، در رئال می مانم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واران: تغییر؟ فعلا نیازی نیست، در رئال می مانم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید