مورنو: پیروزی برابر جزایر فارو را به انریکه هدیه می دهیم

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، جایگزین انریکه در تیم ملی فوتبال اسپانیا از پیروزی برابر جزایر فارو خوشحال است و آن را به انریکه هدیه کرد.

مورنو: پیروزی برابر جزایر فارو را به انریکه هدیه می دهیم

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی و به نقل از مارکا، تیم ملی فوتبال اسپانیا در دیدار برابر جزایر فارو در انتخابی یورو 2020 با چهار گل توانست به پیروزی برسد.

روبرت مورنو مرد نخست نیمکت اسپانیا بعد از بازی گفت: من از عملکرد تیم راضی هستم. در یک هفته توانستیم با دو ترکیب و سبک بازی متفاوت دو پیروزی به دست آوریم. ما برای تیمی بازی می کردیم که با 11 بازیکن در حال بازی دفاعی بود و زدن چهار گل در چنین شرایطی بسیار سخت است اما ما توانستیم به خواسته خود دست پیدا کنیم.

او ادامه داد: دخیا در این دیدار هم عملکرد خوبی از خود نشان داد و اجازه نداد که دروازه اش باز شود. خوشحالم که چنین دروازبان خوب و آماده ای را در ترکیب خود داریم. در نیمه نخست تیاگو و بارخو از شرایط بازی دور بودند و اصلا خوب بازی نکردند اما در نیمه دوم بهتر ظاهر شدند. بازهم تاکید می کنم که بازی کردن برابر چنین تیمی که همگی دفاع می کنند سخت است.

مورنو که بعد از کناره گیری موقت انریکه به عنوان مرد نخست نیمکت اسپانیا انتخاب شده است، در پایان گفت: به راموس به خاطر رسیدن به رکورد کاسیاس تبریک گفتم. امیدوارم که او به حضور پیروز خود ادامه داد چرا که به چنین بازیکنانی نیاز داریم. این پیروزی را به لوییس انریکه هدیه می کنم چرا که این تیم برای او نیز هست.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مورنو: پیروزی برابر جزایر فارو را به انریکه هدیه می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مورنو: پیروزی برابر جزایر فارو را به انریکه هدیه می دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید