فوتبال بدون تماشاگر روح ندارد، نباید حرف از درو کردن بزنیم

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، تیم فوتبال پرسپولیس بار دیگر سوپر فوتبال جام باشگاهی کشور را فتح کرد تا جشن قهرمانی دیگری را در ورزشگاه آزادی بگیرد.

فوتبال بدون تماشاگر روح ندارد، نباید حرف از درو کردن بزنیم

سرخپوشان مرکز در حالی نهمین جام خود در پنج سال اخیر را با پیروزی یک بر صفر مقابل تراکتور تبریز کسب کردند که تعدادی از بازیکنان این تیم در بیشتر قهرمانی ها حضور داشتند. بازیکنانی نظیر امید عالیشاه که پس از سیدجلال حسینی بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو بسته و با عملکرد قابل قبول خود در فصل جاری تأثیر بسزایی در راستا دفاع از چهار قهرمانی متوالی این تیم در لیگ برتر فصل جاری داشته است.

عالیشاه همچون نورالهی با چهار پاس گل بهترین پاسور سرخپوشان در لیگ برتر بیستم هستند تا هواداران این تیم را از عملکرد خود راضی نگه دارند.

امید عالیشاه در مصاحبه با وبلاگ عینک سفارشی درباره قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام فوتبال کشور و همچنین ادامه حضورش در پرسپولیس صحبت هایی را انجام داد که در پی می خوانید:

شادم جام دیگری برای هواداران آوردیم

هافبک سرخپوشان مرکز درباره پیروزی یک بر صفر این تیم مقابل تراکتور در سوپرجام گفت: بازی خوبی را انجام دادیم که توانستیم تیم خوب تراکتور را ببریم و جام با ارزش دیگری را به کلکسیون افتخارات پرسپولیس اضافه کنیم. از صمیم قلب شادیم که توانستیم هوادارانمان که متأسفانه مدت هاست به خاطر ویروس منحوس کرونا در استادیوم نمی بینیم را در خانه هایشان شاد کنیم.

فوتبال بدون تماشاگر روح ندارد

عالیشاه افزود: وقتی به استادیوم می آییم و سکوت استادیوم را می بینیم توی ذوقمان می خورد. نمی دانم واقعاً چه زمانی دوباره هواداران را کنار خودمان خواهیم داشت. الان فوتبال بازی می کنیم و خوشبختانه هواداران هم از نتایج راضی هستند اما واقعاً فوتبال بدون تماشاگر روح ندارد.

نباید حرف از درو کردن بزنیم

او درباره ادامه رقابت های پرسپولیس در لیگ برتر و جام حذفی و صحبت از درو کردن جام های باقیمانده در سال جاری شرح داد: اصلاً نباید این حرف و تفکر را داشته باشیم. همه تیم می دانند چه کار سختی پیش رو داریم. برای هر جام برنامه ریزی می کنیم و برای هر بازی تاکتیک داریم. این فرایند را هم باید تا آخرین بازی ادامه دهیم.

بازی به بازی پیش می رویم

عالیشاه در خصوص برنامه پرسپولیس در لیگ برتر گفت: بازی های فشرده داریم و باید بازی به بازی قدم برداریم. تمرکز ما روی بازی آینده است. هر بازی پیش رو مهم ترین دیدار تیم است.

فقط پرسپولیس مهم است

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در خاتمه گفت: چیزی مهم تر از نام پرسپولیس برای بازیکنان وجود ندارد و تک تک بازیکنان با اعتقاد به این موضوع برای موفقیت تیمی تلاش می کنند. هیچ چیز مهم تر از این نام در پرسپولیس نیست.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فوتبال بدون تماشاگر روح ندارد، نباید حرف از درو کردن بزنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال بدون تماشاگر روح ندارد، نباید حرف از درو کردن بزنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید