ضد حال توخل به بوفون!

سرمربی آلمانی پاری سن ژرمن تاکید نمود که گزینه نخست این تیم برای خط دروازه آریولا است نه بوفون.

ضد حال توخل به بوفون!

به گزارش خبرنگاران و به نقل از اکیپ، جان لوئیجی بوفون بعد از دو دهه حضور در یوونتوس تصمیم گرفت که در سال های پایانی فوتبال خود بیانکونری ها را ترک و حضور در پاری سن ژرمن را تجربه کند.

پیش بینی می شد که بوفون در پاری سن ژرمن به سنگربان نخست این تیم تبدیل گردد اما توماس توخل نظر دیگری دارد. سرمربی آلمانی پاری سن ژرمن بار دیگر تاکید نمود که گزینه نخست او برای خط دروازه آریولا است.

او گفت : من به آریولا گفتم که او دروازه بان نخست ما در فصل جاری است اما این بستگی به درخشش او دارد و به همین خاطر باید بگویم که ممکن است این تصمیم تغییر کند. پاری سن ژرمن برای آریولا همه چیز است. او باید افتخار کند که پیراهن این تیم بزرگ را بر تن می نماید و نهایت کوشش خود را به کار گیرد.

توخل در ادامه به دروازه بان تیمش اشاره نمود و گفت : بوفون تاثیر بزرگی روی تیم ما دارد. او تنها یک نیمکت نشین نیست بلکه شخصیت بزرگی دارد و بازیکنان از او چیزهای زیادی یاد می گیرند. بوفون می داند که گزینه نخست ما آریولا است. البته نیمکت نشینی این دروازه بان بزرگ همیشگی نیست. بوفون حمایت زیادی از هم تیمی های خود می نماید و پی بردم که چرا او با این سن و سال همچنان آماده و سر حال است.

پاری سن ژرمن با راهنمایی توخل در چهار بازی در لیگ فرانسه و یک بازی در سوپر جام به میدان رفته و در هر پنج بازی توانسته به پیروزی برسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ضد حال توخل به بوفون!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضد حال توخل به بوفون!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید