تقویت نظارت بر مرزها و مسافرت های زمینی و هوایی

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، در هفتاد و نهمین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا، شرایط تحقق محدودیت ها در نخستین روز از تعطیلات شش روزه برای مقابله با شیوع گسترده بیماری، مورد آنالیز نهاده شد.

تقویت نظارت بر مرزها و مسافرت های زمینی و هوایی

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، هفتاد و نهمین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا با حضور حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا، دکتر ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، دکتر علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزرات بهداشت و نمایندگان دستگاه های ذی ربط با دستور کار آنالیز مساله ترددها و مسافرت های زمینی و بعلاوه فرایند واکسیناسیون سراسری در کشور برگزار گردید.

در این نشست حسین ذوالفقاری معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور با اشاره به رسالت اصلی کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا که تصمیم سازی برای ستاد ملی کروناست؛ مساله مرزها و مسافرت های زمینی و هوایی به کشور که همیشه به مثابه عامل انتقال بیماری کرونا مطرح است را مورد توجه قرار داد و گفت: در این خصوص مقرر شد نظارت ها به نحو دقیق تر محقق شود و تست های لازم کرونایی نظیر پی سی آر گرفته شود.

علیرضا رئیسی معاون وزیر بهداشت در ادامه جلسه با تاکید بر اینکه، شرایط بیماری در کشور، واقعاً ویژه و خطیر است؛ توضیح داد: در این شرایط باید همه ظرفیت ها و امکانات کشور به میدان آید و نباید مسئولیت صرفاً بر دوش نیروی انتظامی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور بیفتد.

وی در انتها گفت: در محدودیت ها و ممنوعیت ها باید، پروتکل ها و موارد اعلامی ممنوعیت ها به صورت دقیق و کامل اجرایی شود و طبیعی است که اجرای ناقص، نمی تواند نتیجه مثبت در مهار بیماری به دست آورد.

منبع: مهر

منبع: جام جم آنلاین

به "تقویت نظارت بر مرزها و مسافرت های زمینی و هوایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقویت نظارت بر مرزها و مسافرت های زمینی و هوایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید