(تصاویر) پوشش نوید محمدزاده خبرساز شد

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، پوشش عجیب نوید محمدزاده باز هم در اختتامیه جشنواره تئاتر فجر خبرساز شد. لباس های متفاوت و چروک این بازیگر تئاتر و سینما واکنش کاربراین شبکه های اجتماعی را در پی داشت.

(تصاویر) پوشش نوید محمدزاده خبرساز شد

کاربران زیادی در این باره حرف زده اند. بعضی از این پوشش انتقاد نموده اند، بعضی ابراز تعجب نموده اند و عده ای هم از محمد زاده دفاع نموده اند.

منتقدان می گویند لباس او مناسب اختتامیه جشنواره نبوده است.

کاربری نوشته است: نوید محمدزاده هر سال با خودش چالشِ سال جاری خزترین تیپو بزنم رو اجرا می کن.

کاربران با نگاه طنز به ماجرا پرداخته اند و نوشته اند که لباس هایش را از دیوار مهربانی تهیه نموده است.

بعضی هم پوشش او را با سلبریتی های خارجی مقایسه نموده اند. کاربری نوشته چرا اونا دیوید بکهام دارن ما نوید محمدزاده ؟!

عده ای هم معتقدند محمدزاده به دنبال کسب شهرت بیشتر است و از این طریق می خواهد جلب توجه کند. فردی نوشته است: میدونستید اگر نوید محمدزاده یه تیپ شیک و رسمی میزد هیچوقت انقد دیده نمیشد؟ولی الان خوشحاله که تمام اینستا و توییتر پر شده از عکسش! عایا میدونستید سلبریتی شهوت دیده شدن داره؟ جنس لباس پوشیدن های ایشون هم از جنس همون جیغ های بنفش سحر زکریاست!

بعضی هم بدو پوشش محمد زاده را دارای معنا و مفهوم خاصی دانسته اند. به عقیده یک کاربر انقدر ذهنمون رو محدود به یکسری چارچوب های تنگ و مشخص کردیم که به این استایل نویدمحمدزاده میگیم خز!! این استایل خز نیست، ساختار شکنه! خَز، پوشیدنِ جوراب سفید با کالج مشکیه.

یا فرد دیگری معتقد است: - شاید داره علیه اشرافی گری یا مادی گرایی کار میکنه! - شاید داره در جهت خودسازی و ریاضت نفس خودش کار میکنه! - شاید از عمد خودشو شبیه یسری افراد نموده تا با وجود تمام نداری هاشون، دلخوشی بهشون بده! وخیلی شایدهای دیگه که میشه به جای تخریب و توهین با نگاه صحیحتر دید.

اما عده ای هم می گویند پوشش امری شخصی است و به کسی ارتباطی ندارد. محمدزاده هم هر چه بخواهد می تواند بپوشد. کاربری نوشته :واقعا نمی فهمم چرا به لباس پوشیدن نوید محمدزاده گیر میدین بعد میگین لباس پوشیدن من به کسی ربطی نداره خیلی مسخرس.

منبع: فرارو

به "(تصاویر) پوشش نوید محمدزاده خبرساز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) پوشش نوید محمدزاده خبرساز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید