تساوی استقلال برابر همنام خوزستانی در نیمه اول، دو گل مردود شد

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، در ادامه رقابت های هفته بیست و هشتم لیگ برتر از ساعت 20:15 امروز چهارشنبه تیم فوتبال استقلال تهران میزبان استقلال خوزستان بود که نیمه اول این دیدار با تساوی یک به یک پایان یافت. ایسما در دقیقه 25 برای تیم تهرانی و فرید امیری 28 برای تیم خوزستان گل زدند.

تساوی استقلال برابر همنام خوزستانی در نیمه اول، دو گل مردود شد

استقلال که بعد از شکست برابر پدیده شانس قهرمانی اش را به حداقل رساند و همین امر سبب برکناری شفر شد، با راهنمایی فرهاد مجیدی گام در میدان گذاشت و از همان دقایق ابتدایی برای رسیدن به گل رجحان کوشش کردند.

در دقیقه 25 بالاخره کوشش های شاگران مجیدی جواب داد و این تیم توسط ایسما به گل رجحان دست یافت اما هنوز تماشاگران از خوشحالی این گل روی جایگاه ها مستقر نشده بودند که استقلال گل تساوی را دریافت کرد.

در دقیقه 28 تیم خوزستانی در یک ضد حمله وارد محوطه جریمه استقلال شد و توپ در رفت و برگشت به فرید امیری رسید که این بازیکن به ضربه ای دقیق دروازه حسینی را باز کرد تا کار از نو آغاز گردد.

البته استقلال در نیمه اول دوبار توسط مرتضی تبریزی به گل رسید اما داور هر دو گل را به نشانه آفساید مردود خاطرنشان کرد. اکثر دقایق نیمه اول در اختیار آبی های تهران بود و این تیم موقعیت های زیادی را روی دروازه حریف جنوبی خلق کرد اما در نهایت نیمه اول با تساوی یک به یک پایان یافت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تساوی استقلال برابر همنام خوزستانی در نیمه اول، دو گل مردود شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تساوی استقلال برابر همنام خوزستانی در نیمه اول، دو گل مردود شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید