با کوشش جهادی و در دل شب سه عدد پره اف دی فن شماره یک واحد چهار بخار در بار حداقل و درمحل تعویض شد

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، خبرگزاری خبرنگاران- مدیرامور بهره برداری نیروگاه بخار نیروگاه شهیدسلیمی نکا ، واحد چهار بخار نیروگاه شهیدسلیمی نکا با ظرفیت 440 مگاوات پس از تعویض سه عدد از پره های اف دی فن شماره یک در شرایط سخت محیط کار به شبکه سراسری برق کشور پیوست .

با کوشش جهادی و در دل شب سه عدد پره اف دی فن شماره یک واحد چهار بخار در بار حداقل و درمحل تعویض شد

به گزارش خبرنگاروبلاگ عینک سفارشیدفترمازندران درشهرستان نکا: سیدابوالقاسم محمدی مدیرامور بهره برداری نیروگاه بخار نیروگاه شهیدسلیمی نکا با اعلام این خبر اضافه کرد، درپی شکست یکی از پره های اف دی فن شماره یک با هماهنگی مرکز کنترل شبکه برق کشور، واحد چهار بخار جهت آنالیز و برطرف عیب درحالت حداقل بار عایدی .

وی اضافه کرد: با توجه به احتیاج شدید شبکه برق کشور در روزهای پیک مصرف و ضرورت درمداربودن واحدها، از ساعت 19 اف دی فن شماره یک از مدار خارج شد و پس از آنالیز کارشناسان در اقدامی جهادی و در دل شب، سه عدد پره اف دی فن شماره یک واحد چهار در محل تعویض و سه پره هم ترمیم شد و واحد درکوتاه ترین زمان ممکن در ساعت 3:25 دقیقه بامداد به شبکه سراسری برق کشور پیوست .

این مسئول توضیح داد:نیروگاه شهیدسلیمی نکا با ظرفیت فراوری 2214 مگاوات به اسم یکی از بزرگترین نیروگاه های کشور، سهم بسزایی در تأمین و پایداری شبکه سراسری برق کشور دارد .

منبع: خبرگزاری آریا

به "با کوشش جهادی و در دل شب سه عدد پره اف دی فن شماره یک واحد چهار بخار در بار حداقل و درمحل تعویض شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با کوشش جهادی و در دل شب سه عدد پره اف دی فن شماره یک واحد چهار بخار در بار حداقل و درمحل تعویض شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید