امیر جعفری: به دنبال خوش رنگ ترین مدال در پارالمپیک هستم

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، قهرمان رقابت های جام جهانی پاراوزنه برداری هدفش را کسب خوش رنگ ترین مدال در بازی های پارالمپیک 2020 توکیو عنوان نمود.

امیر جعفری: به دنبال خوش رنگ ترین مدال در پارالمپیک هستم

امیر جعفری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ عینک سفارشی، درباره رقابت های جام جهانی پاراوزنه برداری به میزبانی تایلند که پیروز به کسب مدال طلا در آن شد، گفت: من در اسفند ماه و در مسابقات قهرمانی کشور وزنه کمتری زدم، اما در این یکی دو ماه فرایند خوبی را در تمرینات داشتم و شرایطم بهتر شده است. البته آسیب دیدگی جزئی هم داشتم که برطرف شده است. در تایلند نیز توانستم یک ارتقای رکورد و همچنین ارتقای رده در رنکینگ داشته باشم. امیدوارم در این مدت باقیمانده تا پارالمپیک افزایش رکورد قابل توجهی داشته باشم تا در توکیو هم نتیجه خوبی کسب کنم.

وی ادامه داد: این رویداد گام پنجم در جهت کسب سهمیه المپیک بود. از اسفند تا خرداد ماه پنج مسابقه برگزار می شود که کشورها با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا و همچنین شرایط خودشان، انتخاب می کنند که در کدام رویداد حضور داشته باشند. در واقع این موضوع باعث تقسیم حریفان در مسابقات مختلف می شود.

قهرمان جام جهانی پاراوزنه برداری گفت: حریفان دسته 65 کیلوگرم از نیجریه و الجزایر به دلیل بُعد مسافت در جام جهانی تایلند شرکت نکردند. در واقع آنها ترجیح می دهند در رویدادی حاضر باشند که به کشورشان نزدیک تر است. حتی حریف چینی هم در تایلند حضور نداشت و احتمالاً در مسابقات امارات شرکت خواهد کرد. به هر حال حریفان اصلی من در این رویداد حضور نداشتند.

جعفری درباره پیش بینی اش از عملکرد خود در پارالمپیک 2020 توکیو مطرح کرد: درباره بازی های توکیو چیزی قابل پیش بینی نیست. هدف من کسب مدال است، حالا هر چه رنگش بهتر باشد، برای من و ایران بهتر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "امیر جعفری: به دنبال خوش رنگ ترین مدال در پارالمپیک هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیر جعفری: به دنبال خوش رنگ ترین مدال در پارالمپیک هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید