اسکان بیش از 105 هزار مسافر نوروزی در اماکن اقامتی استان قم

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم از اسکان بیش از 105 هزار زائر و مسافر نوروزی در اماکن اقامتی در آستانه سال جدید اطلاع داد.

اسکان بیش از 105 هزار مسافر نوروزی در اماکن اقامتی استان قم

به گزارش وبلاگ عینک سفارشی و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم، حمید یزدانی با اعلام این خبر گفت: از این تعداد 23 هزار و 899 نفر در اماکن اقامتی رسمی میراث فرهنگی، 47 هزار نفر در مدارس و بیش از 34 هزار نفر در سایر مراکز اقامتی اسکان یافته اند.

او با اشاره به جزئیات آمار اسکان 23 هزار و 899 نفر مسافران نوروزی در اقامتگاه های رسمی میراث فرهنگی اضافه کرد: از این تعداد 4748 نفر در هتل ها، 2329 نفر در هتل آپارتمان ها، 7568 نفر در مهمان پذیرها و 9254 نفر در خانه مسافرهای سطح استان اقامت داشته اند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان به اسکان مسافران در سایر اماکن اقامتی استان اشاره نمود و ادامه داد: طی روزهای پایانی سال 97بیش از 47 هزار نفر در مدارس و بیش از 34 هزار نفر در زائر سراها، استادیوم ها، کمپینگ های شهرداری و زائرسرای مسجد مقدس جمکران اقامت داشتند.

به گفته یزدانی، 35 هتل، 27 هتل آپارتمان، 64 مهمان پذیر و 166 خانه مسافر با مجوز میراث فرهنگی در ایام نوروز آماده پذیرایی از مسافران و زائران در شهر کریمه اهل بیت (س) است.

منبع: میراث آریا

به "اسکان بیش از 105 هزار مسافر نوروزی در اماکن اقامتی استان قم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکان بیش از 105 هزار مسافر نوروزی در اماکن اقامتی استان قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید